Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

cytat

Sebastian MazurO firmie.

Pracownia reklamy Artmedio jest firmą młodą, aczkolwiek prowadzoną przez człowieka posiadającego ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży reklamowej - Sebastiana Mazura. Firma powstała w roku 2009 dzięki dofinansowaniom unijnym.

Przez długie lata doskonaliłem swoje umiejętności w kilku agencjach reklamowych, wykonując zlecenia jako niezależny freelancer lub będąc zatrudnionym na etat. Dałem się poznać jako osoba o łagodnym charakterze, bezkonfliktowa, z ogromnym zapasem cierpliwości. Cechy te pozwoliły mi na przyjazną, pełną życzliwości współpracę z klientem. Tą też drogą chciałbym podążać teraz, gdy otworzyłem własną pracownię reklamy.

Grafika, obraz, malarstwo, reklama to moje hobby, i z nimi postanowiłem związać swą przyszłość. Pracę wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem. Bardzo ważnym elementem współpracy z klientem jest atmosfera w jakiej owa współpraca przebiega. Celem mojej działalności jest, poza oczywistym celem zarobkowym, wypracowanie dobrej marki wśród osób, które postanowią mi zaufać i skorzystać z mojej oferty.
Telefon 509 98 11 99
e-mail: artmediopl@gmail.com
Projekt i wykonanie: Artmedio